Szanowni Mieszkańcy,

Jastrzębskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego „DASZEK” Sp. z o.o. wraz z UNIQA TU S.A. przygotowała dla mieszkańców specjalną ofertę kompleksowego ubezpieczenia majątku za 6,90 zł miesięcznie.

Naszym zdaniem należy go mimo wszystko traktować jako podstawowe zabezpieczenie własnego dorobku życia. Daje on nam ochronę w sytuacji naszej niefrasobliwości ( ryzyko OC w życiu prywatnym) i nie tylko w sytuacji wyrządzenia szkody sąsiadowi mieszkającemu pod nami, lecz na terenie całego kraju w sytuacji związanej z życiem prywatnym. Ubezpieczenie, to rzecz jasna, obejmuje swoim zakresem nasze mienie od żywiołów, kradzieży z włamaniem, rabunku, złego działania prądu, uszkodzenia szyb bez względu na przyczynę, a nawet koszty postępowania sądowego (szczegóły w tabeli).

Od pewnego czasu, jak dobrze wiadomo, funkcjonuje drugi typ ubezpieczenia, który jest produktem dla wymagających pełniejszej ochrony. Otóż zakres został w nim powiększony o ubezpieczenie niezależne ” murów” dające gwarancję, iż w przypadku tragedii, mieszkańca będzie stać na zakup na wolnym rynku nowego mieszkania i rzecz arcyciekawa to nasz prywatny assistance z którego niektórzy z Państwa już korzystali w przeróżnych sytuacjach takich jak opłacenie specjalisty ( hydraulik, ślusarz), wizyty lekarskiej, wizyty pielęgniarki, pomocy weterynarza itd.

Ubezpieczenie to daje nawet możliwość ochrony NW dla całej rodziny za zaledwie osiem złotych przy sumie ubezpieczenia 10.000 zł i to dla całej rodziny bez względu na ilość jej członków.

Polak mądry przed szkodą, bo ubezpieczony w UNIQA przy czynszu

Pamiętajmy, dobrze wybrane ubezpieczenie to tylko to gwarantujące akceptowalne składki, już od kilku złotych, w wygodnej formule – czyli wraz z czynszem, z Uniqa-lną sumą ubezpieczenia która odradza się w każdym miesiącu do pełnej wysokości, i w firmie z należytym serwisem po szkodzie.

Pliki do pobrania: